• slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

SAYGI DEĞER GÖLÇAYIR MAHALLESİ SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE!!!
2020 yılı Buzağı Desteklemesi 1. Dönem başvuruları başlamış olup 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecektir. İlçe tarım müdürlüğüne mutlaka müracaat ederek başvurularınızı yapınız.
Not:MÜRACAATLAR MUHTARLIK ÜZERİNDEN YAPILMAYACAKTIR


Saygıdeğer GÖLÇAYIR mahallesi sakinlerimizin dikkatine.Hafta içi oluşan sokağa çıkma kısıtlamalarından dolayı hacı kasımdan mahallemize hareket edecek olan son araba saatimiz 20:45 olarak belirlenmiştir herkesin itina ile dikkat etmesini rica eder saygılar sunarım


Trabzon Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,3029   7,3160
EURO 8,8059   8,8217
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 18
Dün: 57
Toplam: 14569
Mahallemizde çocuklara Bayram Hediyesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte bayramlık dağıtım çalışması gerçekleştiren derneğimiz,mahallemizde bulunan çocuklar için bayramlık kıyafet hediye etti.


(GMSYGDD) Gölçayır Mahallesi Sevenleri Yardımlaşma Güzelleştirme Ve Dayanışma Derneği ve Ortahisar Belediyesi tarafından organize edilen yardım kampanyası hakkında konuşan Dernek Başkanımız Orhan Kaplan:


‘‘Pandemi süreci boyunca sıkıntılar yaşayan çocuklarımızın yüzünü  Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte bir nebze olsun güldürebilmek ve bayram sevincini yaşayabilmeleri için Ortahisar Belediyemizin ve Sayın Belediye başkanımız Ahmet Metin Genç beyefendinin katkıları ile mahallemizdeki çocuklara bayramlık kıyafet hediye ettik. Yapılan yardımlara katkı sağladıkları için Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Metin Genç'e teşekkür ediyoruz.'' İfadelerini kullandı.
 


30.07.2020

Okunma Sayısı: 213


3.238.186.43
DİĞER HABERLER

Trabzon Ortahisar Gölçayır Mahallesi

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top