• slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

SAYGI DEĞER GÖLÇAYIR MAHALLESİ SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE!!!
2020 yılı Buzağı Desteklemesi 1. Dönem başvuruları başlamış olup 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecektir. İlçe tarım müdürlüğüne mutlaka müracaat ederek başvurularınızı yapınız.
Not:MÜRACAATLAR MUHTARLIK ÜZERİNDEN YAPILMAYACAKTIR


Saygıdeğer GÖLÇAYIR mahallesi sakinlerimizin dikkatine.Hafta içi oluşan sokağa çıkma kısıtlamalarından dolayı hacı kasımdan mahallemize hareket edecek olan son araba saatimiz 20:45 olarak belirlenmiştir herkesin itina ile dikkat etmesini rica eder saygılar sunarım


Trabzon Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,3029   7,3160
EURO 8,8059   8,8217
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür herkes kabı kadar alır
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 20
Dün: 57
Toplam: 14571
Mahallemizde Yol Yapım ve Tadilat Çalışmaları Devam Ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ortahisar Belediyesinin girişimleri ile mahallemiz ‘de yapılan yol yapım , bakım ve tadilat çalışmaları hızla devam ediyor. mahallemizin muhtelif bölgelerinde yol açım, beton yol çalışması ve bakım çalışması işlemleri devam ediyor. Ortahisar belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar en kısa zamanda tamamlanarak yollarımız vatandaşlarımızın hizmetine girecek.

 

Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan  Muhtarımız Hamdi BEKAR : Mahallemizin eksiklerini giderme adına Ortahisar Belediyemizin destekleri ile yapılan çalışmalardan ötürü Başta Belediye Başkanımız olmak üzere tüm Belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Bir an önce bu yolları bitirip vatandaşlarımızın kullanımına açacağız. Yolların tadilat ve asfalt yapılmasına kadar Çalışmalar esnasında Halkımızdan ve Mahalle sakinlerinden tek isteğimiz çalışma ekibimize yardımcı olmaları ve anlayışlı davranmalarıdır. Vereceğimiz rahatsızlıktan dolayı tüm vatandaşlarımızdan şimdiden özür diler, Trafik güvenliği nedeniyle, herhangi bir kazaya, can ve mal kaybına sebebiyet vermemek için çalışma yapılan alanlarda vatandaşlarımızın daha dikkatli olmalarını rica ederiz.

‘’ORTAHİSAR BELEDİYEMİZ HİZMET NİMETTİR ANLAYIŞIYLA ÇALIŞIYOR TRABZON'UMUZU KAZANIYOR , TRABZON KAZANIYOR. ALLAHU TEALA RAZI OLSUN." 


13.08.2020

Okunma Sayısı: 247


3.238.186.43
DİĞER HABERLER

Trabzon Ortahisar Gölçayır Mahallesi

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top