• slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

SAYGI DEĞER GÖLÇAYIR MAHALLESİ SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE!!!
2020 yılı Buzağı Desteklemesi 1. Dönem başvuruları başlamış olup 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecektir. İlçe tarım müdürlüğüne mutlaka müracaat ederek başvurularınızı yapınız.
Not:MÜRACAATLAR MUHTARLIK ÜZERİNDEN YAPILMAYACAKTIR


Saygıdeğer GÖLÇAYIR mahallesi sakinlerimizin dikkatine.Hafta içi oluşan sokağa çıkma kısıtlamalarından dolayı hacı kasımdan mahallemize hareket edecek olan son araba saatimiz 20:45 olarak belirlenmiştir herkesin itina ile dikkat etmesini rica eder saygılar sunarım


Trabzon Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,3029   7,3160
EURO 8,8059   8,8217
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 19
Dün: 57
Toplam: 14570
Derneğimizden İhtiyaç sahiplerine Kömür Yardımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(GMSYGDD) Gölçayır Mahallesi Sevenleri Yardımlaşma Güzelleştirme Ve Dayanışma Derneği tarafından  Kış mevsiminin yaklaşması nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelerimize yardımlarımız başlamıştır. Mahallemizdeki hayırseverler  tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için (GMSYGDD) Gölçayır Mahallesi Sevenleri Yardımlaşma Güzelleştirme Ve Dayanışma Derneğine hibe edilen kömürlerin derneğimiz tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtımı yapılmıştır.

 

Dernek Başkanımız Orhan Kaplan : "Kış mevsiminin gelmesi ile mahallemizde bulunan ihtiyaç sahiplerine kömür yardımlarımızı ulaştırdık. ALLAH yardım yapanlardan razı olsun , niyetini kabul etsin , dernek olarak ihtiyaç sahibi mahalle halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz “ dedi.


18.09.2020

Okunma Sayısı: 115


3.238.186.43
DİĞER HABERLER

Trabzon Ortahisar Gölçayır Mahallesi

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top